PLAN LEKCJI - Nauczyciel - Uczeń

Kształcimy bezpłatnie w systemie dziennym, stacjonarnym i zaocznym.

Masz wykształcanie średnie lub średnie branżowe - zapraszamy do MEDYKA!

Nasze atuty

• 60-letnia tradycja w kształceniu w zawodach medycznych,
  • Bezpłatne kształcenie,
  • Możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu bez posiadania matury w ciągu 2, 4, 5 semestrów,
  • Oferta edukacyjna dla osób dorosłych,
  • Bogata oferta dodatkowych bezpłatnych szkoleń,
  • Wysoka zdawalność egzaminów zawodowych,
  • Po ukończeniu szkoły można prowadzić działalność gospodarczą (tworzyć jednoosobowe przedsiębiorstwa),
  • Nawiązanie współpracy z partnerami zagranicznymi realizacja programów unijnych,
  • Pozytywna atmosfera w szkole,
  • Liczne wycieczki dydaktyczno-integracyjne,
  • Możliwość rozwoju fizycznego: siłownia, basen, sala gimnastyczna,
  • Dobry dojazd do szkoły, duży parking.

Wybierz interesujący Cię kierunek:

Technik Masażysta forma dzienna i stacjonarna. Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry).

Technik Elektroradiolog forma dzienna. Czas trwania nauki: 2,5 roku (5 semestrów).

Higienistka Stomatologiczna forma dzienna. Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry)

Technik Usług Kosmetycznych forma dzienna. Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry).

Technik Farmaceutyczny forma dzienna. Czas trwania nauki: 2,5 roku (5 semestrów).

Technik Dentystyczny forma dzienna. Czas trwania nauki: 2,5 roku (5 semestrów).

Opiekun Medyczny forma zaoczna. Czas trwania nauki: 1 rok (2 semestry).

Technik Sterylizacji Medycznej forma zaoczna. Czas trwania nauki: 1 rok (2 semestry).

Asystentka Stomatologiczna forma stacjonarna. Czas trwania nauki: 1 rok (2 semestry).